Víme, jak zaujmout zákazníka

Dekorace z různých materiálů

Víme, jaké dekorace se ve světě nosí. Vyrábíme je už 20 let a za tu dobu jsme se dostali mezi nejlepší v Evropě. Naše výrobky najdete po celém světě. Každá značka, každý obchod, každý produkt potřebuje svojí vlastní komunikační linku doplněnou o vizuální kontakt přímo v místě prodeje. Naše realizace a výrobky pomáhají vyprávět příběh našich klientů a jejich značek.

Přineseme Vám zajímavá řešení, na kterých pracuje náš tým designerů a produkčních. Společně totiž vyvíjí neotřelá řešení, která jsou zároveň realizovatelná a i při kombinaci nejrůznějších materiálů a prvků zůstane stále vše pod jednou střechou naší společnosti. V AUTHENTICA se o vše postaráme a o jednotlivých krocích Vás budeme pravidelně informovat. Nemusíte řešit více dodavatelů, převozy a návazné kooperační kroky. Vše zařídíme my.

Pojďme se bavit o možnostech materiálových i technologických. Nechte se inspirovat. Vše pro Vás nachystáme, zařídíme celou výrobu včetně balení a kompletace a když bude třeba, nainstalujeme přímo v místě prodeje. Jsme výrobní společnost, která dokáže kombinovat různé materiály a realizovat svým klientům úspěšné projekty.

Ozvěte se nám, rádi s Vámi vše probereme a připravíme řešení i cenovou kalkulaci.

Pro naše klienty řešíme:

  • vývoj konstrukce pro optimální převoz a pohodlnou instalaci

  • volbu vhodných materiálů

  • zajímavé kombinace tisků a technologií výroby

  • včetně světla, elektroniky nebo senzorů