Představte své zboží originálním způsobem

Endcap Philips OneBlade Pro

Zaujměte zákazníky na první pohled a představte jim své poslední novinky na trhu! Poutavě, interaktivně a moderně. Podívejte se na realizaci endcapu pro značku Philips!

Čelo představuje zákazníkovi novou řadu holicích strojků OneBlade. Vystavení zaujme na první pohled dokonalou kopií zvětšeného holicího strojku OneBlade, kterou zvýrazňuje světelný efekt. Na žiletce jsou vystavené produkty se stručnou charakteristikou, aby si klient vybral produkt dle svých požadavků. Čelu dominuje černé a bílé lamino v extra lesku, v kombinaci s černým lesklým akrylátem a samolepkami s matnou laminací. Vše podtrhuje sokl, prosvětlený do hrany.

1200Šířka v mm
1500Výška mm
460Hloubka v mm

Nepřehlédnutelným poutačem je umístěná TV s video prezentací řady OneBlade. Pozornosti by neměl uniknout ani detail na zádech stojanu, kde je z lakované MDF desky vytvořená struktura utrženého letáčku OneBlade a v něm elegantně zabudovaná kapsa na letáčky. Endcap je k vidění v Alza Praha Holešovice, Bratislava a Budapešť, kde je součástí ostrovního vystavení pro Philips.

Více o použitých materiálech

Základem čelního vystavení je černé a bílé lamino extra lesk, v kombinaci se samolepkami s matnou laminací a černým lesklým akrylátem. Maketa holicího strojku je vyrobená ze sklolaminátu s povrchovou úpravou mokrého lakování. Endcap je velikostně koncipován pro manipulaci na paletě, některé části jsou podsvícené pomocí LED a je zde funkční TV, která komunikuje vystavené zboží.

Přestavte vaše zboží originálním způsobem a poptejte u nás originální stojany, paletová vystavení, endcapy a další podpory prodeje!

Chcete vidět víc?