Navrhujeme na míru veletržní stánky, výdejní místa pro e-shopy i pop-up story.

Eventy a promo

Chystáte se na veletrh a nevíte si rady s čím začít? Chcete ekologický stánek na veletrh a lámete si hlavu, jak to provést? Chcete jít s dobou a uvést na trh novou značku zbrusu novým pop-up storem? Jste tu správně! Authentica vám pomůže s návrhem, vizualizací i celkovou realizací a to kdekoliv na světě!

Ať už podnikáte v e-commerce nebo přinášíte a trh novou značku, jsme tu pro vás! S naším týmem kreativních grafiků a produkčních pro vás navrhneme a zrealizujeme veletržní stánky, výdejní místa pro e-shopy i dočasné pop-up story! Vytipujeme pro vás hodná místa, vyřešíme za vás veškeré formality, vše vyrobíme, instalujeme a v případě potřeby i deinstalujeme! Dejte nám vědět, o tom co chystáte a my za vás vše vyřešíme.

Eventy s pop-up

Pop-up akce se poslední dobou těší velké oblibě, oznamují nové značky či kooperace na trhu. Zpravidla přichází neočekávaně a my jejich realizacím rozhodně fandíme! Zralizujeme pro vás pop-up akci či event na míru.

Promo akce

Představujete novinku ve svém sortimentu? Chcete zákazníky seznámit s produktem, díky originální instalaci přímo v obchodě nebo kdekoliv jinde? Tyto realizace jsou skvělé na upoutání pozornosti a my víme, jak na ně!