Fulfillment pro e-commerce

My zasíláme, vy rostete!

Authentica Fulfillment, člen skupiny Authentica Group, nabízí jednoduché řešení pro outsourcing logistiky. Neztrácejte čas logistikou. Svěřte ji profesionálům a věnujte se tomu, co je ve vašem podnikání důležité

Authentica Fulfillment

V pár jednoduchých krocích napojíte vaše aktuální eshopové či účetní řešení pro automatizované zpracovávání objednávek. Následně stačí zaslat zboží k nám do skladu a o nic se již nemusíte starat. Máte nějaké neobvyklé požadavky? Žádný problém! Naše služba se vám přizpůsobí. Ať už se jedná o štítkování, krabice na míru či kompletační práce v naší chráněné dílně.

Kde nás najdete?

Naše sklady se nachází jen pár kilometrů jižně od Brna, přímo u dálnice směřující na Vídeň. V moderních skladových prostorách, které byly postaveny v roce 2020, aktuálně disponujeme skladovacími prostory o rozloze přes 24 000 m² s dalšími plány na rozšiřování se. Díky moderním skladovacím prostorům jsme schopni garantovat stálou teplotu a vlhkost, díky čemuž bude vaše zboží v naprostém bezpečí. Jen kousek od nás mají své sklady velcí přepravci, díky čemuž jsme schopni garantovat doručení následující den i při pozdějších podáních objednávek.

Naše služby

Zpracování a odesílání zásilek

Na základě Vašich instrukcí odešleme zboží přímo vašim zákazníkům. Balíky kompletujeme přesně dle vašich instrukcí.

Skladování

Máme dostatek skladovacích kapacit, abychom s vámi dokázali držet krok. Nemusíte se tedy bát budoucího růstu, váš objem zásilek hravě zvládnem.

Obalový materiál na míru

Máte speciální přání ohledně krabic, či její výplně? Věříme, že každý business je unikátní a rádi vám vyjdeme vstříc. Ekologické a rozložitelné materiály, balení bez použití plastu nebo speciální přepravní kartonové obaly. I nám totiž záleží na snížení produkce plastového odpadu.

Krabice či retailové balení navíc vyrábíme přímo u nás, vše tedy vyřešíte pod jednou střechou.

Štítkování

Štítkování EAN kódy, štítky se jménem distributora, či jakýkoliv jiný štítek - nic z toho pro nás není problém. Stačí nám před naskladněním zaslat instrukce, o nic dalšího se již starat nemusíte.

Kompletace

Pokud vám od výrobce dojdou odděleně komponenty, které potřebujete kompletovat do finálních balení, jsme schopni v našich chráněných dílnách zajistit zpracování těchto kompletací. Může se jednat např. o různá dárková balení, setování produktů či kompletace adventních kalendářů.

Zaujalo vás to?

Chcete zjistit více o našich službách? O tom, jakým přínosem pro vaše podnikání může být outsourcing skladové agendy? Pro naše klienty zajišťujeme i další doplňkové služby, tak, aby vaši zákazníci nepoznali, že své zásilky zasíláte pomocí fulfillmentového centra. Zašlete nám poptávku, spojíme se, popovídáme si o vašem e-commerce businessu a nabídneme vám ty nejlepší ceny na trhu. Bez zbytečných skrytých poplatků, přehledně a jednosduše.