Dopřejte svým zákazníkům nový zážitek z nákupu.

In Store Design

Příjemné interiéry a funkční design. To vše se správnou komunikací vašeho brandu. Nezáleží na tom, zda uvažujete o novém vybavení prodejny, firemních prostor nebo potřebujete podpořit prodej a vymyslet způsob, jak vystavit konkrétní druh zboží. Připravíme pro vás návrh na míru společně s 3D vizualizací a pro vaši lepší představu vybereme barevnou i materiálovou škálu, která bude korespondovat s vaším brandem. Po společné konzultaci a doladění posledních detailů, spustíme výrobu.

Shop in shop, interiéry retailových jednotek nebo end cups. Vše navrhneme podle vašich představ a pravidel vašeho brandu. Připravíme pro vás vizualizace, navrhneme materiálové řešení, vše instalujeme a pokud bude potřeba, tak také deinstalujeme.

Shop in shop

Podívejte se na některé z našich referenčních projektů! Zjistěte, jaké materiály jsme použili, čím je projekt zajímavý a další věci kolem našich referenčních projektů.

Vybavení prodejny

Vybavení prodejen musí komunikovat jazykem značky, korespondovat s jeho hlavními myšlenkami a komunikovat v souladu s produkty. Pokud si nevíte rady, tady jste na správné adrese.

Světelná reklama

Buďte jednoduše vidět a to ve dne i v noci! Od jednoduchých nápisů až po kombinované světélky z nejrůznějších materiálů. Rádi pro vás připravíme vizualizaci na míru vaší značce a zasadíme ji do kontextu daného místa.