Chcete být součástí našeho týmu?

Volné pracovní pozice

Chcete se přidat k nám? Máte zájem u nás pracovat nebo hledáte odbornou stáž? Pokud jste nenašli žádnou pozici, která by vám vyhovovala, nezoufejte! Zašlete nám svůj životopis společně s motivačním dopisem na job@authentica.cz

Operátor kompletace produktů ve skladu v SYROVICÍCH

Do našeho logistického centra v Syrovicích hledáme na oddělení kompletací šikovné operátory skladu / skladníky, jejichž náplní práce by byla především manuální kompletace různých produktů, spolupráce na projektech VUCH, Waterdrop a mnoha dalších, zajímavých projektech.

Zjistěte více

Brigáda ve skladu v SYROVICÍCH

Do našeho logistického centra v Syrovicích hledáme šikovné brigádníky, kteří mají pozitivní vztah k manuální práci, hledají brigádu v přátelském prostředí a rádi by získali či prohloubili své zkušenosti v rámci skladových procesů.

Zjistěte více

Konstruktér / Technolog

Do našeho týmu konstruktérů / technologů hledáme tvořivého člověka, kterého baví hledat řešení, vytvářet výkresovou dokumentaci a podílet se na realizaci zakázek.

Zjistěte více

Obsluha plotru a frézky

Do našeho výrobního týmu hledáme zdatnou a zkušenou posilu na pozici určenou pro obsluhu a zpracování materiálu na stolových plotrech a 2D stolových frézkách, která se bude spolu s námi podílet na zakázkách pro světoznámé značky, jako je C&A, Waterdrop, Hugo Boss, Philips, Nespresso, Samsung a mnoho dalších.

Zjistěte více

Produktový / Projektový manažer / Technolog

Do našeho týmu produkčních manažerů hledáme tvořivého člověka, nadšence pro kutilství, který se dokáže kompletně postarat o technickou část našich produktů a nebojí se hledat nová řešení, se kterými budou spokojení naši klienti.

Zjistěte více

Operátor skladu / Skladník v Syrovicích

Do našeho logistického centra v Syrovicích hledáme šikovné operátory skladu / skladníky, jejichž náplní práce by bylo vyskladňování, balení a expedice zakázek pro naše zákazníky - jedná se o zboží, jako jsou například produkty světoznámé značky Waterdrop, Kouzelné hračkářství, Zemito a spousta dalších.

Zjistěte více