Originální dekorace z kartonu

Kartonové dekorace pro C&A

Pro klienta vyrábíme sezónní a permanentní dekorace z papíru. Od typicky vánočních tvarů až po popisné kartonové dekorace pro lepší orientaci zákazníků na prodejně. S klientem C&A spolupracujeme již několik let. Kromě samotného vývoje a produkce zaštiťujeme také kompletní logistiku po celé Evropě.

Cut out letters

Cut out letters
Tyto orientační nápisy se nachází prakticky po celé prodejně. Skládají se z kartonové podstavy a zadní opěrné stěny, na které jsou nalepena konkrétní písmena z nepotištěné hnědé voštiny (SKINNY, SLIM, REGULAR atd). Pravidelně se vyrábí přibližně třicet druhů nápisů zpravidla vždy v šestnácti jazykových mutacích. Dekorace jsou k vidění téměř po celé Evropě, dodávají se opakovaně již třetím rokem.

Summer Shop 2020

Summer shop 2020
V jarních měsících se již pravidelně věnujeme vzorování a výrobě dekorací pro letní plavkovou kampaň. Opakují se backwall panely, gondoly, table covery, vždy v pozměněném designu dle aktuálních trendů. Pro vybraných padesát evropských TOP prodejen se většinou vyvine speciální dekorace s přidanou hodnotou – v roce 2020 to byl kartonový tukan se zabudovaným pohybovým čidlem. Při přiblížení zákazníka se spustila tematicky zvolená zvuková stopa.

Summer Sale 2021 - Paw Patrol

Během roku se věnujeme i takovým projektům, které jsou určeny výhradně pro výlohy s dětským oblečením. Takových je v Evropě přibližně čtyři sta. Těmto speciálním projektům je třeba věnovat patřičnou péči a čas, vývoj a výroba zaberou i několik měsíců. V roce 2021 zvítězilo téma u dětí velmi oblíbeného filmu Tlapková patrola, a to ve spolupráci se společností Nickelodeon. Ve výlohách visely velké kartonové postavičky jednotlivých psích hrdinů, sklo bylo polepeno hexagony ze speciální holografické folie.

Transition 2022 - Harry Potter

V následujícím roce 2022 se v dětských výlohách objevilo téma Harryho Pottera, tentokrát díky spolupráci s Warner Bros. Výlohy byly polepeny plotrovanými potištěnými samolepkami, které se vyráběly ve více než deseti jazykových mutacích. V pozadí visely vlajky jednotlivých bradavických kolejí, figuríny byly umístěny na různě velkých podstavcích v odpovídajících barvách.

Chcete vidět víc?