Originální dekorace z kartonu

Kartonové dekorace pro C&A

Pro klienta zpracováváme sezónní kartónové a papírové dekorace. Od vánočně laděných produktů v tradičních tvarech až po popisné papírové dekorace pro lepší orientaci zákazníků na prodejně. Se společností C&A spolupracujeme dlouhodobě a kromě produkce se staráme také o logistiku těchto výrobků po celé Evropě.

Cut out letters a Summer Shop 2020

Cut out letters
Kartonové nápisy do interiéru prodejny, kartonová podstava se zadní opěrnou kartonovou stěnou a na ní nalepená písmena z voštiny (SKINNY, SLIM, REGULAR atd). Celkem se jedná o 25 různých druhů nápisů ve 110 jazykových mutacích. Tyto dekorace jsou k vidění v 19 evropských zemí a tento společný projekt běží více než rok.

Summer Shop 2020
Letní plavková kampaň, vyrábí se každý rok v období duben až květen. Kartonové prvky: backwall panely, gondoly, table covery. Na 52 obchodních jednotek se dodával tukan s pohybovým čidlem, které spustí zvuk, když zákazník kolem projde.

Summer Sale 2021 Paw Patrol a Transition 2 Harry Potter

Summer Sale 2021 Paw Patrol
Kartonové 2D postavičky zavěšené pomocí kovových háků, plotrovaná samolepka, hexagony z holografické samolepky. Kooperace s Nickelodeon pro film Paw Patrol (Tlapková patrola). Vyrábělo se pro dětské výlohy (400 obchodních jednotek), dodáno do 12 zemí. Authentica sama tvořila sizegrading a tento projekt se tvořil s 5 měsíčním předstihem.

Transition 2 Harry Potter
Kooperace s Warner Brothers pro film Harry Potter. Vyrábělo se pouze pro dětské výlohy (350 obchodních jednotek), dodávalo se do 12 zemí, překlad do 11 jazykových mutací a tento priojekt se chystal s 3 měsíčním předstihem. Tyto dekorace se sestávali z kartonových podstavců, látkových bannerů a plotrované samolepky.

Chcete vidět víc?