Atypické dekorace

Kreativní 3D tisk

Máte jedinečný produkt a lámete si hlavu s jeho prezentací? Pokud nejste spokojeni se standardní nabídkou na trhu, jsme přesvědčeni, že 3D tisk je pro vás správným řešením!

3D tisk pro výrobu jedinečných dekorací

O 3D tisku jste už jistě slyšeli, jedná se o jedno z moderních technologií, která přináší řadu výhod a finančních úspor. Pomocí produktů za 3D tiskáren jsme schopni reagovat na atypické požadavky našich klientů a jejich tvořit zcela bez omezení. Nabízíme tak zcela nadstandardní, rychlé a zpravidla i velmi levné řešení.

Proč pracovat právě s 3D tiskem?
Výhodou je vysoká flexibilita při hledání řešení zcela na míru klientovým požadavkům. V porovnání s jinou výrobou, je zde značná finanční a časová úspora. U nás v Authentica se tato technologie také velmi osvědčila při výrobě prototypů a atypických komponentů.

Velký přínos vidíme v oblasti vývoje prototypů, kdy jsme díky 3D tisku zkrátili cestu vzorování z týdnů až na hodiny. Dobrým příkladem je technologie vstřikolisu, kdy jen samotná výroba formy pro vstřikolis trvá řádově cca 6-8 týdnů. Nyní jsme schopni nabídnout plnohodnotné řešení s využitím 3D tisku během 2-3 dnů s daleko nižšími náklady.

Naše technické zázemí čítá aktuálně 25 3D tiskáren v nastavení nepřetržitého provozu. Můžeme tedy vyhovět i požadavkům na větší série v řádech tisíců kusů. Časové možnosti sériové produkce se pak odvíjí od konkrétních parametrů 3D produktu, jeho složitosti či následné úpravy.