Víme, jak nejlépe prezentovat brand

POS média

Komunikace v místě prodeje ovlivňuje impulzivní nákupní rozhodování zákazníka. Poradíme vám s volbou správného média, grafiky i zpracování, aby byla vaše kampaň úspěšná. Vyrábíme POS z materiálu jako je dřevo, kov, plast i karton a dokážeme je vyrobit i z méně tradičních materiálů, tak aby splňovalo vizi klienta a korespondovalo s jeho brandem. POS lze i prosvítit, přidat televize s reklamním spotem, statickým obrazem či prezentací se vzdálenou správou. Můžeme je také opatřit tlakovými a pohybovými čidly pro ještě větší interakci se zákazníkem.

Jako strategický partner pro váš business dobře víme, že nejdůležitější, je vždy vyčnívat z davu a zaujmout. Naším cílem je vytvářet podpory prodeje tak, aby byli nejen nepřehlédnutelné, ale také ekologické! Od první myšlenky, přes náčrtek až po finální sériovou výrobu POS systémů.

Ať už je váš produkt jakýkoliv, naše týmy věnují svým svěřeným projektům maximální pozornost. Máme na paměti, že produkt nesmí mít velký dopad na životní prostředí, musí být odolný a vždy co nejrychleji u klienta

Stojany podlahové

Stojany pultové

Prémiová balení

Shop in Shop