Vaše projekty od A do Z!

Logistika i servis bez starostí

Zajišťujeme dopravu realizací našich klientů po celé Evropě i celém světě! Pokud je pro vás řešení logistiky a servisu vašich instalací starost, s námi už nebude. Díky našemu skvělému logistickému oddělení dorazí vaše produkty vždy v čas a pořádku. Pro naše klienty také provádíme instalaci veškerých jejich projektů, jako jsou instalace a deinstalace výloh, interiérů prodejen, vybavení prodejen a kiosků nebo stojanů.

Setujeme a kompletujeme

Nabízíme také celou řadu služeb na podporu vašeho businessu. Po výrobě vašich POS a POP produktů jsme schopni v našich kompletačních centrech stojany naplnit požadovaným zbožím a dopravit přímo do obchodu kdekoliv v rámci celé Evropy. Provádíme také nejrůznější kompletace vašich produktů do krabiček a dalších obalů, štítkujeme, tiskneme kódy, atd. Jsme připraveni i na setování produktů, dle zadání klienta a expedici do jeho skladu nebo do našeho fulfillment centra a pokud má vaše zboží špatný obal, není problém! Staré zboží přebalíme do nových krabiček, které můžete i přímo u nás také vyrobit.

Servis a instalace

Pro naše klienty zajišťujeme kompletní instalace od A do Z a poskytujeme kompletní servis. Od samotného vytipování a zaměření prodejny, výrobu nábytku a dekorací na míru. Ty pečlivě zabalíme, připravíme na transport a společně s naším týmem pošleme na místo instalace. V místě realizace vybavení sestavíme a zapojíme a to včetně elektroinstalace a dalších profesí.