Design, vývoj, výroba a servis

Naše služby pro vás

Pro naše klienty zpracujeme jejich projekt od začátku až do konce! Potřebujete pro Váš produkt navrhnout POS, shop in shop nebo rovnou celou retailovou jednotku? Jak celý proces probíhá si přečtěte níže.

Design a vývoj

Víme, jak na nepřehlédnutelné POS a shop in shops. Máme zkušenosti z oboru již od roku 2003 a našima rukama prošlo tisíce projektů pro světoznámé značky. Přečte si více o tom, jak se rodí nový design v rukách našich talentovaných designérů.

Vzorování a výroba

Vaše produkty si zaslouží řádnou prezentaci, proto nenabízíme "šuplíková řešení" a každý náš výrobek je originál! Aby vše dopadlo podle schváleného vizuálu, je potřeba odladit všechny mouchy. Před samotnou výrobou probíhá proces vzorování, kde vaše stojany podrobíme nejrůznějším testům a finalizujeme tvar.

Fulfillment by Authentica

Znáte pojem fulfillment? A věděli jste, že díky němu mohou majitelé e-shopů spát klidněji? Náš Fulfillment by Authentica nabízí nejucelenější služby outsourcingu logistiky na českém trhu a spoustu dalších doplňkových služeb. Nabízíme možnost kompletního převzetí skladové agendy, zajištění kompletací, štítkování i náhradní plnění. Zjistěte více!

Logistika a servis

Kompletace, plnění stojanů zbožím či balení před expedicí probíhá v montážní hale o rozloze 12 000 m², odkud naše produkty putují do celé Evropy. Provádíme také rozesílky na jednotlivé prodejny, zajištujeme instalace v místě prodeje, případně deinstalace či uskladnění. Klientům nabízíme širokou škálu služeb od štítkování, výrobu expedičních obalů na míru, setování a kompletaci zboží až po doručení zásilek na adresu.