Ofsetový tisk, sítotisk, digitální tisk, flexotisk

Tiskové technologie

U nás v AUTHENTICA tiskneme inhouse! Co to znamená? Že si výrobu všech našich zakázek dokážeme přesně ohlídat! Naše tiskové centrum je připravené na všechny vaše projekty. Ať už se jedná o tisk na lahví (skleněné, plastové, nerezové), tiskoviny, prémiová balení, POS nebo jakékoliv další druhy tisku.

Sítotisk na skleněné láhve a dekorace - NOVINKA

AUTHENTICA Vám nabízí unikátní dekoraci lahví. Specializujeme se na sítotisk „etiket“ přímo na lahve. Na nejnovější a nejrychlejší karuselové tiskové technologii. Je to moderní a unikátní alternativa k Vašim papírovým etiketám. Váš jedinečný výrobek si zaslouží jedinečný obal.

Nejvýkonnější digitální tisk - NOVINKA

Výrazně nižší spotřeba energie, kompatibilita s předpisy GMP (Good Manufacturing Practice), certifikát UL ECOLOGO a vodní inkousty bez zápachu dělají z nové tiskárny ideální volbu pro protisk hladké a vlnité lepenky v oblasti obalového průmyslu a výroby POS / POP.

UV digitální tisk

Nejmodernější generace UV flatbed tiskárny se zaměřením na produkční tisk. 6-ti barevný tisk CMYK + light C + light M, s možností parciálního i celoplošného potisku či podtisku bílou barvou.
Povrchové úpravy: potisk i reliéfních a nepravidelných povrchů. Tisk na širokou škálu pevných i měkkých materiálů, např. vlnitou lepenka, skládačkovou lepenku a papír, kašírovanou lepenka, PVC, HPS a PET desky, plexisklo, sklo, dibond, dřevo, kov, PVC bannery a síťoviny. Ink-jet eco solventní tisk na samolepící fólie vč. laminace dle vzorníku dodavatele.

Ofsetový tisk

Nejrozšířenější a nejpoužívanější tisková technika na světě. Tato technologie je využívána pro tisk běžných tiskovin, jako jsou časopisy, noviny a knihy. Ploché archy, potištěné ofsetem, se dále kašírují na různé druhy lepenek.

Flexotisk

Tisková technologie, která se používá na přímý potisk vlnitých lepenek ve vysokém množství, především při výrobě průmyslových obalů a obalů spotřebního zboží.