Design, vývoj, doprava a realizace

Realizace prodejny Waterdrop

Mrkněte na případovku realizace Waterdrop Storu v Kolíně nad Rýnem! Skvělá souhra jedinečných produktů, přírodních materiálů a čistého designu.

Klient se dlouhodobě zabývá redukcí nadužívání plastových materiálů a ochranou životního prostředí. Díky tomu v prodejně o celkové rozloze 100 m² rozdělené na dvě patra, naleznete v drtivé většině přírodní materiály, které korespondují s mindsetem značky Waterdrop. Atypicky řešená prodejna se nachází v citlivě zrekonstruované budově s velkými prosklenými okny s dostatkem denního světla. Na první pohled zákazníky upoutá čistota a vzdušnost celého prostoru a velký panel ze stabilizovaného mechu s podsvíceným logem klienta a jeho claimem.

Na prodejně jsou také umístěné dvě stanice na pitnou vodu v moderním a nadčasovém designu s keramickým obložením. Zákazník má tedy možnost si okamžitě zakoupené ekologicky šetrné láhve na vodu rovnou naplnit pramenitou vodou nebo otestovat nové příchutě microdrinků. Klient tím podporuje svou myšlenku redukce PET odpadu a zároveň podporuje pitný režim návštěvníků.

Dle zadání klienta měla prodejna působit svěžím a čistým dojmem, ten podpořili velkoformátové prosklené čelní stěny prvních pater domu. Architektonická úprava historické budovy takto dostala moderní ráz, kdy se historie prolíná se současností. Prostoru také dominují velkoformátové dlaždice v neutrálních tónech, spousta úložného a podsvíceného výstavního prostoru pro předvedení všech produktů značky. Dále stojí za povšimnutí image stěna z balení produktů Waterdrop, které lze různě sezóně měnit.

847pracovních hodin
520kafíček na poradách
15metrů m² přírodního kamene

Design této prodejny odpovídá nejen standardům společnosti Waterdrop, ale také posledním trendům a ekologickému smýšlení tohoto brandu. Přírodní materiály, spousta přirozeného světla a ekologicky šetrné produkty. Přemýšlíte o realizaci nové prodejny nebo redesign té stávající? Kontaktujte nás pro další informace!

Další zajímavé projekty