Design, vývoj, doprava a realizace

Realizace prodejny Waterdrop

Představujeme Vám realizaci Waterdrop obchodu v německém Kolíně nad Rýnem. Skvělá souhra jedinečných produktů, premiových materiálů a čistého designu přímo v samém srdci města, pár kroků od Kolínského dómu.

Klient se dlouhodobě zabývá snižováním používání plastových materiálů a ochranou životního prostředí. Díky tomu v dvoupatrové prodejně o celkové rozloze 100 m² naleznete v drtivé většině přírodní materiály, které korespondují s ideologií značky Waterdrop. Atypicky řešená prodejna se nachází ve zrekonstruované budově s velkými prosklenými okny s dostatkem denního světla. Na první pohled zákazníky upoutá čistota a vzdušnost celého prostoru, včetně velkého mechového panelu s podsvíceným logem klienta.

Na prodejně jsou také umístěné dvě stanice s pitnou vodou v moderním a nadčasovém designu s keramickým obložením. Zákazník má tedy možnost si okamžitě zakoupené láhve na vodu rovnou naplnit vodou nebo otestovat nové příchutě microdrinků. Klient tím podporuje pitný režim svých zákazníků a zároveň bere ohled na životní prostředí, ve spojitosti s redukcí využívání plastů.

Dle zadání klienta měla prodejna působit svěžím a čistým dojmem, ten podpořili velkoformátové prosklené čelní stěny prvních pater domu. Architektonická úprava historické budovy takto dostala moderní ráz, kdy se historie prolíná se současností. Prostoru také dominují velké dlaždice v neutrálních tónech, spousta úložného a podsvíceného výstavního prostoru pro předvedení všech produktů značky.

847pracovních hodin
2patra
100rozloha v m2

Design této prodejny odpovídá nejen standardům společnosti Waterdrop, ale také posledním trendům a ekologickému smýšlení tohoto brandu. Přírodní materiály, spousta přirozeného světla a ekologicky šetrné produkty. Přemýšlíte o realizaci nové prodejny nebo redesign té stávající? Kontaktujte nás pro další informace!

Další zajímavé projekty