Kousek po kousku

Vzorování a výroba

Aby každý náš produkt odpovídal přesně představě klienta, musíme podstoupit pečlivý proces plánování každého kroku výroby. Vyrábíme ze všech materiálů a váš finální produkt dokážeme dokážeme obohatit i o multimediální prvky! Proto pokud si lámete hlavu, jak na neotřelé POS, přečtěte si víc o celém procesu.

Dvakrát měř!

Věděli jste, že POS nemusí být jen z papíru? V našem portfoliu naleznete dřevěné POS, kartonové POS i kovové POS. Nabízíme i POS z nejrůznějších plastů a méně tradičních materiálů, vždy tak, aby splňovala klientovu vizi. Vaše POS lze také podsvítit, doplnit o televize s reklamním spotem nebo opatřit pohybovými nebo tlakovými čidly, se spuštěním zvukové stopy.

Vzorování
Každý POS produkt precizně vyvzorujeme a případně provedeme i zátěžové testy. Tyto makety slouží pro lepší představu o finálním produktu a zároveň na nich lze patřičně doladit případné nedostatky. Teprve po schválení prototypu spouštíme sériovou výrobu.

Výroba
Vyrábíme především z kartonu, kovu, dřeva a plastu. Jednotlivé výroby probíhají odděleně ve specializovaných provozovnách. Důraz klademe na kontrolu kvality ve všech fázích výroby v rámci celé Authentica Group i na udržitelnost samotné výroby. Ve výrobních a kancelářských prostorech o rozloze přes 12 000 m² vznikají od píky produkty pro světoznámé značky, které můžete potkat nejen ve svém okolí, ale i po celé planetě!