Srdce firmy tvoří naši zaměstnanci.

Více o našem týmu

Tým společnosti Authentica tvoří bezmála 260 odborníků, specialistů a kreativců, kteří jsou připraveni pracovat na vašich projektech! Od roku 2003 jsme vyrostli a máme za sebou tisíce úspěšných projektů. Podívejte se, které týmy ji tvoří.

Grafické oddělení
Naše grafické oddělení se specializuje na DTP, 2D i 3D grafiku a virtuální realitu. To oceníte zejména kvůli kvalitě a rychlosti zpracování poptávek grafiky. V reálném čase mohou na jednom projektu spolupracovat klient, obchodník i například produkční.

Produkční a konstrukční oddělení
Kolegové se starají o bezproblémový chod jednotlivých projektů. Ať už se jedná o volbu materiálu pro vaše shop in shops, POS materiály nebo přímo realizaci samotných obchodů. Volba materiálů, řešení elektroinstalací, prosvětlení a další specifická řešení jednotlivých projektů.

Nákupčí
Je důležité, aby zpracování všech realizací korespondovalo s vaším brandem a to ve všech aspektech. Proto volba materiálů a jednotlivých kusů vybavení prochází pečlivým výběrem právě našich nákupčích. Kvalita našich vstupních surovin musí být vždy 100% a za nejlepší cenu na trhu.