Společně dokážeme nemožné.

Naše cíle a hodnoty

Authentica stojí na pevných základech, protože jedině tak, lze v budování pokračovat. Je tvořena lidmi se stejným hodnotovým systémem, kteří společně tvoří srdce i duši firmy. Oni sami jsou hnacím motorem, entitou, která se neustále vyvíjí a nezůstává ani na okamžik pozadu. Tato síla nás odlišuje od konkurence, protože díky tomu, pro nás žádný projekt nepředstavuje problém. Nemožné pro nás neexistuje.

Naše cíle
Cílem Authentica je posouvat zažité hranice In-store a POS komunikace a logistiky. Společně s našimi klienty chceme přicházet na nová řešení a možnosti, jak ještě lépe komunikovat jejich brand. Díky našim zkušenostem víme, že každý klient je jedinečný, odlišuje se svou komunikační strategií i typem produktu. Právě proto jsou naše týmy připraveny jednat individuálně, na základě jejich mnohaletým zkušenostem v oboru POS, in-store komunikace a budování brandu.

Naše hodnoty
U nás v Authentica dobře víme, že naše bohatství tkví v našich zaměstnancích, kteří tvoří hybnou sílu, díky které se můžeme neustále posouvat kupředu. Příjemné a moderní pracovní prostředí na Vídeňské ulici v Brně, poblíž strategické dopravní tepny Praha, Bratislava, Vídeň. Zakládáme si na přátelské firemní kultuře, ke které patří týmové akce, legendární páteční snídaně a mnoho dalších drobností. Podporujeme mladé talenty i vzdělávání a individuální rozvoj našich zaměstnanců.

CSR projekty
Dlouhodobě podporujeme charitativní projekty, protože věříme, že pomáhat je jednoduše nutnost. tato naše potřeba je i zakotvena v našem etickém kodexu, který je klíčový pro všechny naše zaměstnance. Spolupracujeme s nadacemi, ale podporujeme i jednotlivce, kteří naši pomoc potřebují. Naše charitativní projekty z části financujeme také díky prodeji vlastních tištěných publikací Interior Design Guide, kde se dozvíte o těch nejlepších interiérech kavárnách a podnicích v Praze, Brně a na Jižní Moravě.

Aktuálně pomáháme

Dlouhodobě podporujeme nestátní neziskovou organizaci Vojtěška, která podporuje děti a mládež se smyslovým a/nebo duševním postižením. Spolek se dále orientuje na informační a poradenskou činnost v oblasti zdravotní, rehabilitační, sociální a pedagogickou péči o děti. Společnost Authentica s.r.o. díky vydání vlastní publikace může s touto organizací úzce spolupracovat a s její pomocí cílit svou pomoc, kde je skutečně potřeba.
Více o Vojtěšce se dozvíte zde.

Věříme, že každý člověk má právo na důstojné stáří, proto s Ježíškovými vnoučaty spolupracujeme! Během posledních vánočních svátků jsme díky jejim kontaktům mohli udělat radost seniorům téměř po celé republice. Z naší brněnské centrály odešlo na více než 80 adresních míst několik tisíc knih, které doplnili knihovničky po od Aše až po Těšín.
Více o Ježíškových vnoučatech se dozvíte zde.

S organizací Světluška úzce spolupracujeme a to nejen naší účastí na pravidelných bězích, ale především i bezplatným poskytování skladovacích prostor a fulfillmentových služeb v našem Fulfillment by Authentica. Pro bono služby našeho centra poskytujeme především jejich e-shopu, kde veškeré zisky z prodeje jdou na samotný chod organizace.
Více o Světlušce se dozvíte zde.

Víte o nějakém projektu, který potřebuje podporu? Ozvěte se nám, zkusíme podpořit i váš projekt!