O nás

Jsme Authentica, global retail partner

Společnost Authentica tvoří dynamicky se rozvíjející tým specialistů, schopných aktivně reagovat na nejnovější trendy a technologie. Zajišťujeme globální služby v oblasti retail marketingu a navrhujeme a instalujeme obchodní jednotky pro nejznámější světové značky po celém světě. Našim klientům přinášíme inovativní řešení, transformujeme prostor tak, aby komunikoval myšlenku klienta.

Za téměř 20 let na trhu víme, jak oslovit zákazníky, abychom podpořili jejich nákupní rozhodnutí a samotný nákup byl pro ně příjemným zážitkem. Dokážeme zaujmout předem definovanou cílovou skupinu a formulovat klientovu myšlenku. To za použití nejmodernějších technologií i ekologicky šetrných řešení. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro komplexní řešení vašich marketingových služeb, dejte nám o sobě vědět!

Naše cíle a hodnoty

Chcete vědět víc o našich cílech, hodnotách nebo také koho dlouhodobě podporujeme? Již od našeho vzniku se snažíme dbát na diverzitu na pracovišti. Přečtěte si více o nás.

Naše služby

Zpracujeme vaše projekty od A do Z a vy už se nemusíte o nic starat! Vždy precizně, komplexně, bez zpoždění a bez zbytečných starostí. Zjistěte jak celý proces probíhá ať už se jedná o vývoj a zpracování POS nebo rovnou koncept řešení retailové jednotky.

Náš tým

Kdo stojí za Authentica a jaké týmy ji tvoří? Jsme parta nadšenců s vášní pro retail a design. Díky našemu know how pro nás žádná realizace nepředstavuje problém. Podívejte se, jaké týmy se starají o vaše zakázky.

Ocenění

Naše práce se líbí nejen našim zákazníkům, ale i odborným porotám. Klasická i odvážná řešení máme v malíčku. Zjistěte, kde všude jsou naše práce vidět a jaké ocenění jsme dostali.

Certifikáty

Authentica už od svého vzniku myslí na udržitelná řešení! Přečtěte si více o našich certifikátech, udržitelných řešeních i o našem závazku do roku 2025.

Dotace z Evropské Unie

Společnost Authentica s.r.o. čerpá dotace z programů Evropské unie. O tom, jaké konkrétní dotatce čerpáme se dozvíte zde.