O nás

Jsme Authentica, globální partner pro retail

Našim klientům přinášíme inovativní řešení a transformujeme prostor tak, aby komunikoval myšlenku klienta.

Za téměř 20 let na trhu umíme oslovit zákazníky tak, abychom podpořili jejich rozhodnutí a jejich nákup byl pro ně příjemným zážitkem. Za použití technologií a ekologicky šetrných řešení dokážeme zaujmout definovanou cílovou skupinu a formovat klientovu myšlenku.

Naše cíle a hodnoty

Chcete vědět víc o našich cílech, hodnotách nebo také koho dlouhodobě podporujeme? Již od našeho vzniku se snažíme dbát na diverzitu na pracovišti. Přečtěte si více o nás.

Naše služby

Zpracujeme vaše projekty od A do Z a vy už se nemusíte o nic starat! Vždy precizně, komplexně, bez zpoždění a bez zbytečných starostí. Zjistěte jak celý proces probíhá ať už se jedná o vývoj a zpracování POS nebo rovnou koncept řešení retailové jednotky.

Náš tým

Kdo stojí za Authentica a jaké týmy ji tvoří? Jsme parta nadšenců s vášní pro retail a design. Díky našemu know how pro nás žádná realizace nepředstavuje problém. Podívejte se, jaké týmy se starají o vaše zakázky.

Ocenění

Naše práce se líbí nejen našim zákazníkům, ale i odborným porotám. Klasická i odvážná řešení máme v malíčku. Zjistěte, kde všude jsou naše práce vidět a jaké ocenění jsme dostali.

Certifikáty

Authentica už od svého vzniku myslí na udržitelná řešení! Přečtěte si více o našich certifikátech, udržitelných řešeních i o našem závazku do roku 2025.

Dotace z Evropské Unie

Společnost Authentica s.r.o. čerpá dotace z programů Evropské unie. O tom, jaké konkrétní dotatce čerpáme se dozvíte zde.